(+372) 58 024 476

Töötame 24 tundi, 7 päeva nädalas

infotorufix@gmail.com

TORUMEES TALLINNAS

TORUMEES

Üks kõige ebameeldivaimatest probleemidest on probleem torustiku ja santehnikaga. Sagedasemad probleemid on ummistus ja toruleke, kuid sanitaartehnikaga seotud probleeme leidub rohkelt, mis võivad olla kordi tõsisemad. Tõsisemaste sanitaartehniliste rikete vältimiseks on tähtis isegi väheoluline rike likvideerida enne olukorra halvenemist. Selleks on mõistlik kutsuda oma ala spetsialist, santehnik, kes annab õigeid nõuandeid ning professionaalselt kõrvaldab nii globaalsed kui ka pisimad probleemid.

Oma aja, oma närvide ning eelkõige oma raha kokku hoidmiseks tuleb santehnikat nõuetekohaselt hooldada ning kontrollida santehniliste seadmete seisukorda. Vananenud sanitaartehnilised seadmed tekitavad palju probleeme, mis tavapäraselt tekivad ootamatult. Seega mõistlik ning õige tegevus sellise ootamatu üllatuse vältimiseks on välja vahetada vanad seadmed. Samuti vanad seadmed (näiteks boiler, kütteseadmed vms.) kasutavad rohkelt energiat, mis märkamisväärselt tõstavad Teie elektriarveid. Uus seade on alati keskkonnasõbralikum.

Tagame Teile kõrgel tasemel hooldus ja torutöid:

Santehnilised tööd (paigaldamine, hooldus, vahetus)

Torutööd (remont, hooldus, vahetus)

Avarii likvideerimine 24/7 (santehnika-, kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemid)

Ummistuste likvideerimine

Kanalisatsioonipüstakute vahetus

Küttesüsteemi läbipesu

Vee, küte- ja kanalisatsioonisüsteemide survestamine/pressimine

Torustiku lekke likvideerimine

Isolatsioonitööd

Külmunud kanalisatsiooni ja veetorude lahtisulatamine (sise- ja välistorud / plastik - ja metalltorud)

Püstikute vahetus ja remont

KUTSU TORUMEES

Santehnika on iga hoone üks tähtsaim osa mida tuleb kontrolli all hoida nagu ka enda tervist. Seega, kui kutsute meie ettevõtte torumehe, siis võite kindel olla, et Teie torud ja sanitaartehnika on õigetes kätes. Santehnik lahendab kõik torustiku ja/või santehnika probleemid ning hindab ülejäänud torude, santehnika seisukorda aidates kindlaks teha kõik võimalikud ohuallikad, mis võivad tulevikus Teile probleemi tekitada. Meie eksperdid saavad alati hinnata sanitaartehnika seisundit ning anda soovitusi. Vali professionaalne toruabi.

usluga usluga

KÜSIGE PAKKUMIST


    Call Now Button