June 25 2017 0comment
santehnilised tööd Tallinnas

Santehnik

santehnilised tööd Tallinnas
santehnilised tööd Tallinnas

Santehniku tegelaskuju,  kergelt „vindine“ isik, kes on alati reibas ning pillub kõigile oma nalju, mida paljud mäletavad vanade nõukogudeaegsete filmide järgi, pole tänapäeval enam sugugi aktuaalne. Minevikku on läinud ka anekdoodid purjus ja räpase santehniku kohta.

Sajandil peab seda tööd teostama tõeline professionaal, sest tehnoloogia areng ei seisa paigal. Kui varasemalt tehti tööd nö inertsi mõjul, kui päevast-päeva kestis monotoonne sanitaartehniliste seadmete monteerimine ja paigaldus, siis tänavu seisavad töötajad raske ülesande ees – panna kokku vajalik materjalide komplekt ning monteerida see kokku nii, et kõik funktsioneeriks efektiivselt ja näeks ka esteetiline välja.

Head santehnikut eristab korralik ja plaanipärane tööde teostus, mitte kaootilised tegevused. Igal professionaalil

santehnilised tööd Tallinnas
santehnilised tööd Tallinnas

peab olema suur instrumentide valik ning sanitaartehnilised tööd pole erand. Santehniku tööriistakastis on kindlasti olemas eri tüüpi ja suurustes 1-4 nii räsamis- kui gaasivõtmeid.

Samuti on olemas ka erinevate diameetritega keermelõikureid keermete tegemiseks metalltorudel. Keermeteip või mõni muu materjal, mida saab keerata kraani või torukeerme ümber. Rääkimata spetsiaalsest instrumendist, näiteks polüpropüleentorude keevitusaparaat või tangid pressliitmikute jaoks. Kuigi santehnik paneb ise kokku temale vajalikud tööriistad, mida töö teostamisel vaja läheb, siis üldiselt peaks põhiline tööriistakomplekt olema igal spetsialistil.

Loomulikult on vähe omada instrumente, peab ka teadma kuidas neid õigesti kasutada ühes või teises situatsioonis. Ei saa ole ju võimalik keerata kinni 15 mm diameetrist kraani nr 4 gaasivõtmega.

Kõikide eeltoodud aspektide põhjal saab ära määrata professionaalset santehnikut. Valige ainult tõelisi oma ala spetsialiste.

blog