(+372) 58 024 476

Töötame 24 tundi, 7 päeva nädalas

infotorufix@gmail.com

OUR BLOG

Santehnik


Santehniku tegelaskuju,  kergelt „vindine“ isik, kes on alati reibas ning pillub kõigile oma nalju, mida paljud mäletavad vanade nõukogudeaegsete filmide järgi, pole tänapäeval enam sugugi aktuaalne. Minevikku on läinud ka anekdoodid purjus ja räpase santehniku kohta.

Sajandil peab seda tööd teostama tõeline professionaal, sest tehnoloogia areng ei seisa paigal. Kui varasemalt tehti tööd nö inertsi mõjul, kui päevast-päeva kestis monotoonne sanitaartehniliste seadmete monteerimine ja paigaldus, siis tänavu seisavad töötajad raske ülesande ees – panna kokku vajalik materjalide komplekt ning monteerida see kokku nii, et kõik funktsioneeriks efektiivselt ja näeks ka esteetiline välja.

Santehnik

Head santehnikut eristab korralik ja plaanipärane tööde teostus, mitte kaootilised tegevused. Igal professionaalil

peab olema suur instrumentide valik ning sanitaartehnilised tööd pole erand. Santehniku tööriistakastis on kindlasti olemas eri tüüpi ja suurustes 1-4 nii räsamis- kui gaasivõtmeid.

Santehnik Tallinn Harjumaa

Samuti on olemas ka erinevate diameetritega keermelõikureid keermete tegemiseks metalltorudel. Keermeteip või mõni muu materjal, mida saab keerata kraani või torukeerme ümber. Rääkimata spetsiaalsest instrumendist, näiteks polüpropüleentorude keevitusaparaat või tangid pressliitmikute jaoks. Kuigi santehnik paneb ise kokku temale vajalikud tööriistad, mida töö teostamisel vaja läheb, siis üldiselt peaks põhiline tööriistakomplekt olema igal spetsialistil.

Loomulikult on vähe omada instrumente, peab ka teadma kuidas neid õigesti kasutada ühes või teises situatsioonis. Ei saa ole ju võimalik keerata kinni 15 mm diameetrist kraani nr 4 gaasivõtmega.

Kõikide eeltoodud aspektide põhjal saab ära määrata professionaalset santehnikut. Valige ainult tõelisi oma ala spetsialiste.

Santehniliste tööde hinnakiri

Santehnik Tallinn

Meie pakume:

Santehnilised tööd

WC potid vahetus

Küttesüsteemide läbipesus

küttesüsteemide vahetus

Torutööd

Toruabi

Vee-ja küttesüsteemide survestamise

Soojusvahetite remontimises

Torustike ja seadmete remonti

avariide likvideerimist

paigaldust valamud

Segistid remont ja vahetus

Soojussõlmede ehitamises

Kanalisatsiooniummistuste likvideerimises

Rasvapüüdurite puhastamises

Äravoolutorude ummistuste likvideerimises

Kanalisatsioonipumpade remontimises

Santehniliste seadmete paigaldamises

Hüdrofooride paigaldamises

Elektriboilerite paigaldamises

Käterätikuivatite vahetus

Santehniliste seadmete paigaldamine

Hinnakirja täpsustamiseks konkreetse töö jaoks helistage palun meile

Tel +37258024476

Santehnik Tallinnas

Santehnik Tallinnas

Call Now Button