(+372) 58 024 476

Töötame 24 tundi, 7 päeva nädalas

infotorufix@gmail.com

OUR BLOG

Santehnik

Santehniku väljakutsumine


Elus on hetki, mil inimene ei saa hakkama ilma kvalifitseeritud spetsialistita. Olgu see juuksur, arst, raamatupidaja või advokaat, igal kutsel on omad keerukused, millega ei saa hakkama ilma teatud teadmisteta. See käib ka santehnika kohta. Sanitaartehniliste tööde teostamise vajadusel on keeruline välja valida ettevõte, mis teeks kõik hoolikalt ja kvaliteetselt, kuna praegusel ajal on turul esindatud palju organisatsioone, kes sellist teenust pakuvad. Just, jutt käib organisatsioonidest, mitte eraisikutest, keda peale teostatud tööde lõppu enam üles ei leia.

santehnik

Santehnik Harjumaa

Sanitaartehniku väljakutsumise reeglid

Enne santehniku kutsumust majja, tuleks uurida tema ankeeti või uurida täpsemalt kodulehte, kus oli kuulutus postitatud. Ei tee paha ka see, kui tutvuda juba teostatud tööde tulemustega. Iga hea spetsialist ei peida oma tehtud töid, vaid just vastupidi, paneb üles oma tehtud tööde pildid. Kõik sanitaartehnilised tööd on enam-vähem sarnased ja ka Teie juhtum pole unikaalne, mistõttu saab leida sarnase projekti ning võrrelda hinda ja kvaliteeti.

Samuti on tõeliselt heal kodulehel olemas sanitaartehniliste tööde nimekiri, hinnad ja telefoninumber, mille teel

saab helistada ning uurida muutuste kohta hinnapoliitikas.

Loomulikult, santehniku väljakutse tegemisel on otsustavaks faktoriks osutatud teenuste hind. Enne pakutud maksumusega nõustumist on oluline uurida, kas tegemist on lõpliku hinnaga ja ega ei teki mingeid lisakulutusi. Mõnikord, tingimustega nõustunud ja lepingu allkirjastanud inimesed ei ole valmis maksma lisa ettenägemata kulude eest.

Järgmiseks punktiks on organisatsiooni poolt teostatud tööde ja materjali garantii olemasolu. Seaduse järgi, kui teenuse osutamise leping on allkirjastatud, siis on tarbijal õigus garantiiperioodiks. Ehk siis ka selle kohta tasub uurida.

Kui kõik vajalik info ettevõtte kohta on omandatud ja olete veendunud selle ehtsuses, siis võite valida kodulehel oleva telefoninumbri ning kutsuda välja spetsialist.

Call Now Button