(+372) 58 024 476

Töötame 24 tundi, 7 päeva nädalas

infotorufix@gmail.com

OUR BLOG

Kanalisatsioonitorustiku survepesu


Survepesu

                                            Survepesu

Kanalisatsioonitorude survepesu. Kuidas aru saada, et kanalisatsiooni süsteem vajab operatiivset sekkumist? On palju tunnuseid, millest peamine on siiski ummistus või halb vee äravool. See probleem on väga levinud, kuna sageli tehakse kanalisatsioonitorude monteerimisel vigu. Lisaks võib tegemist olla vale kaldenurga või koguni tagasikaldega. Samuti läheb siia alla ebakvaliteetne tööde teostus.

Ent isegi kui paigaldus oli tehtud õigesti ja kanalisatsioon toimib juba mitmeid aastaid, võib süsteemis ikka tekkida rike. Täpsemalt: prügi, mustuse ja rooste kihistumine torude seintel. Sellisel juhul on nii, et mida varem probleem tuvastatakse ja leitakse sellele õige lahendus, seda kiiremini taastub süsteemi endine töövõime. Vastasel korral tuleb kanalisatsioon täielikult välja vahetada.

Kanalisatsiooni puhastamise võimalused

Niisiis, kanalisatsiooni puhastamiseks on olemas mitu varianti. Üks enam toimiv on pesu tugeva surve all. Selle

meetme jaoks on hulgaliselt vahendeid ja seadeldisi. Alustades mustuse lõksudest ja kõrgsurveseadmetest, lõpetades vajalike vahenditega varustatud palgatöölistega.

Tuleb kohe öelda, et mitte mingid reklaamitavad vedelad vahendid ei saa hakkama toru ummistusega. Sekkumiseta siin hakkama ei saa. Hüdrodünaamiline kanalisatsiooni puhastamine on väga efektiivne ja mõjuv viis kanalisatsioonitorude puhastamiseks ideaalse seisukorrani.

Kuid asi on selles, et kodustes tingimustes puhastada torusid sel viisi ei õnnestu. Loomulikult võib süsteemi panna paindliku vooliku ning lasta suure survega vett. Vaevalt, et see aitab tugeva ummistusega toime tulla. Vooliku otsas peab olema spetsiaalne otsik, mida saab vahetada sõltuvalt ummistuse raskusest. Sellist otsikut ei saa garaažitingimustes valmistada. Isetehtud otsik lendab juppideks selles samas torus ning tekitab lisaraskusi.

Kokkuvõttes võib kindlalt väita, et kui kanalisatsioonitoru ummistus on jõudnud 6-le tasemele 10-st, siis pole mõtet üritada seda iseseisvalt lahendada. Parem on pöörduda spetsialistide poole, sest selliste ettevõtete valik on vägagi lai ja nendevaheline konkurents aitab teil probleemiga soodsalt toime tulla.

Survepesu Tallinn

Survepesu Tallinn

Call Now Button