(+372) 58 024 476

Töötame 24 tundi, 7 päeva nädalas

infotorufix@gmail.com

SURVEPESU, FEKAALIVEDU

SURVEPESU JA FEKAALIVEDU

Kanalisatsioonikaevude ja trasside survepesu

Torustiku ja küttesüsteemi survestamine

Hoonete vee- ja küttetorustiku survestamine (majasisene)

Restkaevude survepesu ja imutööd

Fekaaliimu, vedu ja utiliseerimine

Korrusmajade vertikaalsete kanalisatsioonipüstikute puhastamine kuumvesisurvepesuseadmetega

Rasvapüüdjate tühjendamine ja puhastamine survepesuga

Settekaevude, septikute, kuivkäimlate ja kanalisatsioonikaevude tühjendamine ,puhastus survepesuga

Kogumiskaevude puhastamine

Torustiku ummistuse saab kõrvaldada kanalisatsioonisüsteemi hüdrodünaamilise puhastamisega. Meetodi eripära seisneb selles, et see mitte ainult ei eemalda ummistust, vaid puhastab täielikult ka torustiku sisepinna.

Survepesu kanalisatsioonipuhastuse tööpõhimõte Torustiku ummistuse saab kõrvaldada kanalisatsioonisüsteemi puhastamisega hüdrodünaamilise meetodi abil. Meetodi eripära seisneb selles, et see mitte ainult ei eemalda ummistust, vaid puhastab täielikult ka torustiku sisepinna.

all olev vesi katkestab tõhusalt katlakivi ja roostekihi. Hüdrodünaamilise kanalisatsioonitorustiku puhastamise tööpõhimõte Kanalisatsioonitorustikus tekivad vedeliku läbipääsu takistavad ummistused, mis on tekkinud mitmesuguse prahi - kilekottide ja muude võõrkehade - väljavoolust. Kuid isegi nõuetekohase töö korral kogunevad torude siseseinadele rasva ja mineraalsoolade kihid, rooste. Seetõttu tuleb kanalisatsioonisüsteemi aeg-ajalt puhastada.

Kanalisatsioonisüsteemi hüdrodünaamiline puhastamine toimub spetsiaalsete seadmetega. Torustiku revisiooniauku sisestatakse spetsiaalse otsakuga voolik, mille kaudu juhitakse vee surve all vett. Vesi voolab pihustist välja kiirusega 350 m/s, pihusti augud on paigutatud nii, et tekib reaktiivne tõukejõud, tänu millele liigub pihusti mööda toru. Võimsad joad lõhuvad pistiku ja puhastavad toru seinad ladestustest, lisandid eemaldatakse torustikust. Puhastusmeetod on ohutu, sest veejugad ei kahjusta torusid. Puhastusvesi võib olla külm või kuum. Kuumaveepuhastus on tõhus, kui on vaja vabaneda rasvasetetest.

Meetodi plussid Hüdrodünaamilisel loputamisel on teiste meetodite ees palju eeliseid: - Sõltumata nende koostisest ja omadustest ning sõltumata pistiku asukohast, eemaldatakse kõik saasteained; - torustiku sisepinnad ei ole kahjustatud, mis tahes materjalist torusid saab puhastada; - meetod on ohutu torustike ühenduste tihendamiseks; - meetod on keskkonnasõbralik, kuna puhastamine toimub ainult veega; - puhastamise ajakulu on väike; - on võimalik puhastada mis tahes konfiguratsiooniga torustikke; - puhastamine on võimalik ka talveperioodil, meetod sobib jääpragude kõrvaldamiseks; - pikaajaline mõju, pärast kvaliteetset puhastamist muutub torude siseosa siledamaks ja siledal pinnal ladestub vähem tahkeid osakesi, mis võivad moodustada uue ummistuse. Kõrgsurvekompressoriga hüdrodünaamilised masinad.

Survepesu seadmed Kanalisatsioonitorude puhastamiseks kasutatakse hüdrodünaamilist masinat. Seadme konstruktsioonielemendid on järgmised: - kompressor, mis tekitab rõhku; - veepaak; - painduv voolik, mis sisestatakse torusse; - vooliku otsik, mis koosneb vee juurdevoolu otsikutest ja kinnituselemendist. Täiendavad seadmed: - filtrid; - tööriistad pihustite puhastamiseks pärast kasutamist; - veesurve regulaatorid; - ratastega alus, mis võimaldab seadet kohapeal liigutada.

Survepesu otsikud Pihustite tüübid loputamiseks Pihustid, mille kaudu vesi survestatakse, on erinevat tüüpi. Valik tehakse sõltuvalt eemaldatava saaste tüübist.

Düüside valikud: - Universaalne (reaktiivne). See on standardne düüsitüüp, sellel ei ole eesmist otsikut. Seda kasutatakse väikeste ummistuste eemaldamiseks ja torustike loputamiseks. - Punch-through. See pihusti on standardse kujuga ja sellel on eesmine pihusti. Sobib suurte prahi, rasva või jää eemaldamiseks. - Alumine. Kiilikujuline otsik. Kasutatakse mudakihi eemaldamiseks toru või kanalite põhjast. - Kett. Selliseid otsikuid toodetakse erineva kujuga - kolmekandilised, spiraalsed, hammastega, igaühel on kuni 4 ettepoole suunatud otsikut. Seda kasutatakse suurte kõvade tampoonide purustamiseks. - Nurkjad. See on düüsi paindlik versioon, mis koosneb üksikutest lülidest. Seda kasutatakse keerulise kujuga torude ja lõksude puhastamiseks. - Rootor-vibreeriv. Nihutatud raskuskeskmega ja pöörleva osaga pihusti. Seda kasutatakse mineraalsete ladestuste eemaldamiseks ja seda kasutatakse seal, kus lõikavad pihustid ei saa kasutada.

Torude puhastamise peamised etapid • Hüdrodünaamiline puhastusmeetod sobib nii kohalike kanalisatsioonisüsteemide kui ka põhitorustike jaoks. Sõltuvalt ülesandest valitakse seadme võimsus. • Torude hüdrodünaamilise loputuse düüside/pihustite tüübid. • Tööetapid: • - Määratakse rõhk, mis on optimaalne ummistuse kõrvaldamiseks, suvila kohaliku kanalisatsiooni jaoks piisab 150 bari rõhust; • - määratakse ummistumise koht, selleks kasutatakse revisjonikaevusid; • - valitakse sobivat tüüpi pihusti; • - voolik sisestatakse torusse, lülitatakse sisse kompressor ja lülitatakse sisse veevarustus; • - veesurve all hakkab voolik mööda torusid liikuma; • - vesi pumbatakse läbi pihustite, pihustid lõhuvad sademeid ja murravad ummistused läbi; • - voolik eemaldatakse torust ja seadmed puhastatakse. Võimalus kasutada ummistuste eemaldamiseks Karcher minipesurit Erakodu kanalisatsioonisüsteemi hooldamisel ei ole vaja võimsaid seadmeid. Probleemi lahendamiseks võib kasutada Karcher minipesurit. Selle kaubamärgi all on olemas masinad professionaalseks ja koduseks kasutamiseks. Minipesureid kasutatakse autode, majafassaadide ja muude esemete pesemiseks nii aias kui ka siseruumides. Minipesuriga saab eemaldada ummistuse kohalikus kanalisatsioonisüsteemis. Karcheri seadmed sobivad nii välis- kui ka sisetorustike puhastamiseks. Minipesur töötab samal põhimõttel kui professionaalsed hüdrodünaamilised puhastusseadmed. Puhastamiseks kasutatakse spetsiaalseid voolikuotsikuid, mis kuuluvad komplekti või ostetakse eraldi. Kohalikke kanalisatsioonisüsteeme saab Karcheri minipesuritega puhastada ummistuste kõrvaldamiseks ja ennetavatel eesmärkidel. Perioodiline puhastamine väldib kanalisatsioonisüsteemi erakorralist sulgemist.

usluga

KÜSIGE PAKKUMIST


    Call Now Button