(+372) 58 024 476

Töötame 24 tundi, 7 päeva nädalas

infotorufix@gmail.com

OUR BLOG

Santehnilised tööd

Kuidas tellida santehnikut Tallinnas?


santehnik Tallinnas

Santehnik Tallinnas

Võtta hommikust dušši või keeta teevett, kallates vett kraani alt veekeetjasse. Kõik see on tavaline asi enamikele inimestele. Kõigile meeldib, kui on soe ja külm vesi, dušikabiin ei lase kuskilt läbi ning pole ebameeldivat hallituse lõhna tualetis. Pesumasin on paigaldatud õigesti ning kõik sanitaartehnilised seadmed töötavad nagu kellavärk. Ja isegi kui tekivad probleemid sanitaartehnikaga, siis on väga mugav kutsuda koju spetsialist, kes kõik korda teeb.

Mõned püüavad remontida segistit, paigaldada WC-potti või monteerida iseseisvalt mõnda muud sanitaartehnika seadet ja ei kasuta spetsialisti abi. See võib aga esile kutsuda rea probleeme ning nendega kaasnevaid tagajärgi. Vähestel on vastavaid oskusi ning töövahendeid, millega teostada kvaliteetset remonti.

Lisaks on kaasaegsed sanitaartehnilised seadmed keerulised agregaadid, milledele saab kergesti tekitada vigastusi

ning rikkeid. Selle tulemusena võite oma korteri või naabrite elamise näiteks üle ujutada. Samuti on ebaprofessionaalse santehnika remondi puhul risk lohaka töö tegemiseks, sest see võib ära rikkuda ümbritseva interjööri. Ent kõike seda saab vältida, kui usaldada töö tõelistele oma ala spetsialistidele.  

Sanitaartehnika remondi ning paigaldamise spetsialisti on Tallinnas imelihtne välja kutsuda, kuna ta saabub igal omanikele sobival ajal, kõigi vajalike instrumentidega, valmisolekuga koheselt tööd alustama. Samuti ei pea juurde maksma kiiruse eest, kui järsku tekkis  avariisituatsioon.

Sanitaartehnik osutab kõikvõimalikke santehnilisi teenuseid. Kui on vaja paigaldada valamu, WC-pott, dušikabiin, segisti või hermeetiliselt töödelda kanalisatsioonisüsteem. Santehniliste tööde osas on spetsialist kõigeks valmis.

Ootame Teie kõnesid igal ajal!

Call Now Button