(+372) 58 024 476
Töötame 24 tundi, 7 päeva nädalas
infotorufix@gmail.com
Milline on see ruum, kus saab inimene peale tööpäeva lõõgastuda ja unustada päeva jooksul kogunenud probleemid? See pole elutuba, köök ega isegi magamistuba, vaid hoopis vannituba. Just selles ruumis saab sulgeda ukse välismaailma eest ning mitte millelegi mõeldes pikutada soojas vees. Seda muidugi vaid siis, kui keskkond seda soodustab. Keegi ei taha veeta aega ruumis, kus on vanad seinad ja pidevalt lekkiv sanitaartehnika ja kui sellele lisada veel ebameeldiv niiskuse lõhn, siis vannitoast saab ilmselt tuba, millest tahaks võimalikult kiiresti välja joosta.
Selleks, et vannitoast saaks silmailu, tuleb teostada selle täielik renoveerimine. Esmalt demonteeritakse vana sanitaartehnika, mis läheb otse prügisse. Seejärel võetakse seinast maha plaadid ja värv, demonteeritakse veetorud ning äravoolutorud. Oluline upgrade’i etapp on põranda hüdroisolatsioon. Ilma selle protseduurita mõjutab põrandat ja seinu niiskus, mille tulemusena need lagunevad.
Nüüd on kätte jõudnud uue veetorustiku aeg. Selleks, et peita torud korralikult seina sisse, tuleb teha vaod, mis on
remondi käigus kõige töömahukam ja tolmusem protsess. Seejärel paigaldada vagudesse polüpropüleentorud, jättes vajalikes kohtades ruumi, et ühendada torud sanitaarseadmetega. Kanalisatsiooni ei tohi mitte mingil juhul peita seina sisse, see teeb toru ummistuse korral selle puhastamise protsessi palju keerulisemaks.
Peale seda kui seinad ja põrand on tasandatud võib alustada plaatimistöödega. Alustama peab põrandast, sissepääsu juurest ning katta plaadiga seinad. Enne plaatimist on oluline läbi mõelda elektrilise põrandasoojenduse süsteem, mida monteeritakse otse plaadiliimi alla. Kui seinad on valmis võib tellida pinglae ning paigaldada uued sanitaarseadmed.
Vannitoa täieliku ümbertegemise käigus oleks hea vahetada ära ka uks, mis sobiks suurepäraselt teie interjööriga.