(+372) 58 024 476

Töötame 24 tundi, 7 päeva nädalas

infotorufix@gmail.com

OUR BLOG

Sanitaartehnika paigaldus ja hooldus


Sanitaartehnika paigaldamine vannituppa võtab suhteliselt palju aega. Just selles ruumis paiknevad mitmeid seadmed. Uut sanitaartehnikat peavad paigaldama selleks vastava väljaõppe saanud isikud.

Dušikabiin.

Sanitaartehnikat peaks vannituppa mitte ainult õigesti paigutama, vaid ka laitmatult kokku monteerima. Näiteks kaasaegse dušikabiini paigaldamine viisil, et see ka töötaks ja vesi ei jookseks alla naabritele, on jõukohane vaid oma ala professionaalidele.

Dušikabiin lahendab vannitoas ruumiprobleemi ehk tekitab juurde vaba pinna. Sageli on dušikabiin varustatud elektroonikaga, mida tuleb osata õigesti võrku ühendada.

Professionaalne sanitaartehnika paigaldamine.

Sanitaartehnika paigaldamise kvaliteet peab olema laitmatu. See puudutab nii veetorustikku kui kanalisatsiooni. Kui

sanitaartehnika paigaldamisele läheneda hooletult, võib see viia lekkimise ning muude ebameeldivusteni, mis on

seotud tehnika kasutamisega.

Sanitaartehnika remont läheb omanikule sageli maksma kopsaka summa. Selge see, et sanitaartehnika paigaldamine professionaali poolt pole odav, ent see omab siiski suurt eelist.

Pole vähemoluline see, et professionaalid teevad kõik kiiresti ja hoolikalt ning ühendavad kõik kindlalt ära ja teie sanitaartehnika peab kaua vastu ega vea alt riketega.  

Sanitaartehnika hooldamine

Iseseisvalt paigaldatud kaasaegne tehnika tekitab palju ebameeldivusi ning ettearvamatuid rikkeid selle kasutamise vältel. Spetsialistid aga ütlevad kuidas õigesti keerulist sanitaartehnikat kasutada ning millised puhastusvahendid on mõeldud ühe või teise eseme jaoks.

Sest kraanikausi, vanni ning WC-poti puhastamiseks on tarvis osta erinevaid puhastusvahendeid. See aitab hoida tehnikat aastaid heas töökorras. Lisaks omab sanitaartehnika hoolitsetud välimus samuti palju tähendust. Kuidas seda saavutada, teavad suurepäraselt spetsialistid-santehnikud.

Call Now Button