(+372) 58 024 476

Töötame 24 tundi, 7 päeva nädalas

infotorufix@gmail.com

OUR BLOG

Põrandaküte

Santehniline torude remondi abi Tallinnas


Iga inimene on harjunud mugavustega. Eriti puudutab see kommunikatsioone. Probleemideta pesta nõusid või käia dušši all, keerata kraan lahti ja kasutada kuuma või külma vett. Kõik see on tavaline asi meie igapäevaelus. Sellele, kuidas on see mugavus tagatud, mõtlevad väga vähesed inimesed ning santehnik (torumees) tuleb meelde alles avarii tekkimisel.

Kuidas leida Tallinnas head torumeest, kes tunneb oma ala? Vastuse küsimusele saab sellest artiklist.

Kuidas valida head torumeest


Esmalt tuleb määrata, millist abi on täpsemalt vaja. Santehnilise varustuse paigaldamine, selle remont, lekke kõrvaldamine magistraaltorudes või kütte- ja veetorude installatsioon. Millele pöörata tähelepanu santehnilisi teenuseid pakkuva ettevõtte valikul?

Esiteks peab loomulikult arvesse võtma organisatsiooni teenust juba kasutanud inimeste arvamust/tagasisidet, milles peab olema nii positiivset kui negatiivset.

Edasi peab tutvuma teenuste valikuga, mida ettevõte pakub. Nende seas peab lisaks torude väikeremondile

majades, olema nimetatud ka magistraalide paigaldamine, püstakutorude vahetamine, soojatrassi paigaldamine. Selline osutatavate teenuste hulk viitab ettevõtte suurusele ning töötajate kvalifikatsioonile.

Kui teenuste valik on läbi vaadatud, siis on aeg tutvuda juba tehtud töödega. Iga ennast austav ettevõte lisab oma kodulehele teostatud projektide pildid, et igaüks saaks nendega tutvuda ja leida enda jaoks sobiva töö.

Samuti tuleb meeles pidada, et santehniliste torude iseseisev parandamine ei õnnestu, kuna kaasaegsete polüpropüleenist või põiksidemetega polüetüleenist või metallist valmistatud torude jaoks on vaja spetsiaalseid vahendeid, mis on üldjuhul olemas vaid professionaalsetel santehnikutel.

Call Now Button